İletişim Bilgileri

ŞAHKULU SULTAN KÜLLİYESİ MEHMET ALİ HİLMİ DEDE BABA ARAŞTIRMA EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI

Adres: Merdivenköy Mahallesi. Şair Arşi Caddesi, Ayışığı Sokak No: 7 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 368 55 25 Faks: 0216 385 64 49 E-Posta: bilgi@sahkulu.org

Şahkulu Sultan Vakfı haber bültenine abone olmak için lütfen aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi giriniz.

Harita

Haritayı büyük görüntülemek için lütfen tıklayın

Ulaşım bilgileri

METRO: Kadıköy-Kartal hattında hizmet veren metronun Göztepe durağında indikten sonra “Göztepe Köprüsü 1” kullanılarak kısa bir yürüyüşle Şahkulu Sultan Vakfı’na ulaşılabilmektedir.

METROBÜS: Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu-Avcılar hattını kullanarak Uzunçayır durağında indikten sonra otobüs veya minibüs ile Göztepe köprüsünde inilerek “Göztepe Köprüsü 1” kullanılarak kısa bir yürüyüşle Şahkulu Sultan Vakfı’na ulaşılabilmektedir.

OTOBÜS: 10E, 10M, 14ES, 14B, 14KS, 15ÇK, 8A, 8E, 20D, 20K, 21Y, 8E / Anakent Koleji durağında indikten sonra kısa bir yürüyüşle Şahkulu Sultan Vakfı’na ulaşılabilmektedir. E-5 Kadıköy- Pendik/Gebze tarafından ulaşım; 130A, 21A, 16A, 130Ş, 251 Göztepe durağında indikten sonra “Göztepe Köprüsü 1” kullanılarak kısa bir yürüyüşle Şahkulu Sultan Vakfı’na ulaşılabilmektedir.

MİNİBÜS: Göztepe Hastane-Ümraniye Çarşı hattı kullanılarak Anakent Koleji durağında indikten sonra kısa bir yürüyüşle Şahkulu Sultan Vakfı’na ulaşılabilmektedir. E-5 Harem-Gebze hattı kullanılarak Göztepe durağında indikten sonra “Göztepe Köprüsü 1” kullanılarak kısa bir yürüyüşle Şahkulu Sultan Vakfı’na ulaşılabilmektedir.